top of page

SHIPPING & RETURNS

Czas i koszt dostawy

Koszt 
jest uzależniony od formy płatności, kraju wysyłki oraz łącznej wagi zamówienia. Przesyłki (w tym zagraniczne) są objęte normalnym cennikiem firm kurierskich.

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2 do 14 dni roboczych. W przypadku wysyłki za granicę czas ulega wydłużeniu.

Czas realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Zwroty i reklamacje


1.Informacje w sprawach reklamacji otrzymają Państwo drogą mailową lub telefoniczną.

e-mail monika@momi-ko.pl tel 502333317

2. Odstąpienie od Umowy

1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny w terminie 14 od dnia dostarczenia towarów.


2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu oraz innych przypadkach określonych przez przepisy prawa.


3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym.


4. W przypadku odstąpienia przez Użytkownika od umowy zgodnie z pkt 8.1 regulaminu serwisu momi-ko.com obowiązany jest poinformować mailowo  oraz odesłać towar na wskazany poniżej adres.


5. Administrator dokona zwrotu zapłaconej ceny towaru na wskazany przez Klienta numer konta bankowego w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu, a Klient jest zobowiązany do niezwłocznego zwrotu towaru na adres:

MoMi-Ko Monika Misiak-Kołsut

Ul. Jana Kazimierza 68/45

01-248 Warszawa

Pamiętaj, że zwracane produkty nie mogą nosić śladów używania, muszą też mieć oryginalne metki itp. Zgodnie z regulaminem do zwracanych produktów należy też dołączyć dowód ich zakupu (rachunek / paragon / fakturę).

bottom of page